Rozwiązania Dassault Systemes

Aerospace & Defense

Aerospace & Defense

Przemysł Lotniczy i Obronność to sektory, które bazują na bardzo zaawansowanych procesach zarówno w obszarach badawczo-rozwojowych jak i produkcyjnych. Każdy z tych sektorów ma ogromne zapotrzebowanie na najnowocześniejsze technologie, procesy techniczne i kreatywność.

Więcej informacji

Transportation & Mobility

Transportation & Mobility

Sektor Motoryzacyjny i Transport, określane przez Dassault Systemes jako Transport i Mobilność, są jednymi z kluczowych sektorów Przemysłu. Sektor motoryzacyjny wiedzie prym w innowacyjności i użyciu rozwojowych technologii. Zarówno transport jak i motoryzacja mierzą się z szeregiem wymagań związanych z tymi obszarami a dotyczącymi efektywności, bezpieczeństwa jak również uwarunkowań związanych ze środowiskiem.

Więcej informacji

Energy, Process and Utilities

Energy, Process and Utilities

Na całym świecie, przedsiębiorstwa sektora energetycznego bardzo kreatywnie używają swojej wiedzy i doświadczeń poszukując nowych sposobów oszczędności, optimilizacji procesów i wykorzystania technologii.

Więcej informacji

HIGH-TECH

HIGH-TECH

Przemysł tzw. ‘Zaawansowanych Technologii’ (z ang. High-Tech) jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów światowej gospodarki. Sektor ten można określić jako działalność produkcyjną powszechnie używanych i zaawansowanych technologii. Rozwojowi takich technologii towarzyszy wysoki koszt innowacyjności oraz wysokie koszty związane z zapleczem badawczo-rozwojowym.

Więcej informacji

Industrial Equipment

Industrial Equipment

Dla sektora Maszyn i Urządzeń przemysłowych, Dassault Systemes przygotowała rozwiązanie pod nazwą ‘SINGLE SOURCE OF SPEED’. Rozwiązanie to pozwala na wysoce efektywne i bardzo szybkie projektowanie, rozwój, produkcję i opiekę w obszarze maszyn i urządzeń.

Więcej informacji