Firma

Wizja, misja

Wizja, misja

Firma DYTRON chce być uznawanym przez Klientów preferowanym partnerem w dostarczaniu, wdrażaniu, dzieleniu sie doświadczeniem i opiekowaniu się rozwiązaniami Informatycznymi.

Więcej informacji

Historia

Historia

Firma DYTRON została założona w 1992 roku. W 1994 roku Spółka zdobyła autoryzację do sprzedaży ‘CATIA’ – systemu CAD/CAM Dassault Systemes. W tym samym też Spółka podzieliła się – według specjalizacji – na szereg departamentów

Więcej informacji

Profil

Profil

Firma DYTRON została założona w 1992 roku jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółka powstała z zamierzeniem promowania i wdrażania technologii związanych z trójwymiarowym modelowaniem (3D) oraz zarządzaniem dokumentacją techniczną.

Więcej informacji

Partnerzy

Partnerzy

DYTRON (Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) jest kompetentnym dostawcą kompleksowych systemów Zarządzania Cyklem Życia Produktu (z ang. PLM), bazowanych na platformie Dassault Systemes. Firma jest uznawana za jednego z najlepszych partnerów Dassault Systemes w Centralnej i Wschodniej Europie.

Więcej informacji

Kadra Zarządzająca

Kadra Zarządzająca

W skład Zespołu Zarządzającego firmą wchodzą dwaj członkowie Zarządu i pięciu Dyrektorów Departamentów. Członkowie Zarządu są odpowiedzialni za strategię firmy i kierują jej finansami. Dyrektorzy Departamentów odpowiadają za działalność operacyjną i zarządzają następującymi grupami: Rozwój Biznesu, Sprzedaż, Rozwiązania Branżowe, Inżynierowie Systemowi i Wsparcie Techniczne.

Więcej informacji

Kontakty

Kontakty

Główna siedziba firmy mieści się w Novym Jicinie. Spółka posiada również biura w Pradze i Usti nad Labem. Siedziba polskiego oddziału Spółki znajduje sie w Katowicach a siostrzana słowacka firma jest ulokowana w Bratysławie.

Więcej informacji

Kariera

Kariera

Dytron zatrudnia wysokiej klasy specjalistów i szuka odpowiednich kandydatów by powiększać ich grono. Firma ceni osoby posiadające umiejętności programistyczne, wiedzę, doświadczenie i kompetencje w obszarze Zarządzania Cyklem Życia Produktu (PLM).

Więcej informacji

Wiadomości

Wiadomości

Dytron regularnie publikuje informację o Klientach, projektch, wdrożonych rozwiązaniach i wydarzeniach. Publikowane informacje często zawierają również ostatnie nowości techniczne związane z PLM – Zarządzanie Cyklem Życia Produktu.

Więcej informacji