Novinky

Dytron – Partner ‘Łódż Design Festival’ w 2015

 

Pomiędzy 08.10.2015 a 18.10.2015, Dytron uczestniczyła w jednym z największych wydarzeń dla Projektantów a mianowicie ‘Łódź Design Festival’ (www.lodzdesign.com ), które to odbyło się w Łodzi po raz dziewiąty. Dytron zorganizowała wystawę związaną z CATIA: ‘KSZTAŁTUJ ŚWIAT W KTÓRYM ŻYJEMY’, poprowadziła wykład o nowych technologiach: ‘WIEK DOŚWIADCZEŃ’, oraz ufundowała nagrodę dla jednego z finalistów prestiżowego konkursu ‘MAKE ME’. Wydarzenie aktywnie wspierał słowacki oddział Dytron’u z demonstracją CATIA: ‘WYOBRAŻAJ I KSZTAŁTUJ’ na ‘żywo’.

Wykład o nowych technologiach: ‘WIEK DOŚWIADCZEŃ’

Wykład poświęcony nowym Technologiom i ich wpływie na tworzenie doświadczeń bardziej osobistymi, szczególnie w obszarze projektowania (designu) i rozwoju produktu. Poruszane zagadnienia obejmują Marketing w obecnym Wieku, Doświadczenia Konsumenta oraz dążenie do połączenia Marketingu i Inżynierii w jednorodne, pozytywne doświadczenie. Platforma 3DEXPERIENCE Dassault Systemes ze swoimi unikalnymi możliwościami służy jako przykład.

Praktyczna demonstracja na żywo

Moduły aplikacji CATIA takie jak Design (Projektowanie), Engineering (Inżynieria) i Systems Engineering (Inżynieria Systemów) są kluczowymi elementami Rozwiązania Dassault Systemes w odniesieniu do specyficznych potrzeb Branż. Rewolucjonizują metody poprzez które organizacje inicjują, dopracowują oraz wytwarzają nowe produkty, jak też uzyskują przewagę konkurencyjną i są  innowacyjne w tworzeniu pozytywnych doświadczeń Klientów. CATIA dostarcza unikalne możliwości nie tylko w modelowaniu jakiegokolwiek produktu lecz czyni to w kontekście rzeczywistego środowiska (projektowanie w Wieku Doświadczeń). Architekci, Inżynierowie, Projektanci oraz pozostali uczestnicy przedsięwzięcia mogą zdefiniować, wyobrazić sobie i nadawać kształty idei w zintegrowanym świecie.